چاپ        ارسال به دوست

کی روش
خبرگزاری فارس:

تا جام جهانی باید تصمیم‌های زیادی برای تاکتیک‌ تیم ملی بگیرم/دیدار با روسیه درس خوبی به ما داد

مربی تیم ملی ایران پس از تساوی مقابل روسیه اظهار داشت: تا جام جهانی باید تصمیم‌های زیادی برای تاکتیک بگیرم.
به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش پس از تساوی در دیدار دوستانه مقابل روسیه اظهار داشت: برای ما بازی و درسی خوب بود. جدال با روسیه این فرصت را به ما بخشید که به وسیله بازی‌های ملی بهتر شویم.بازیکنان ما نیاز دارند که با تلاش عملکرد بهتری را در جام جهانی ارائه دهند.

وی ادامه داد: من که از این دیدار لذت بردم و امیدوارم هواداران از این دیدار لذت برده باشند. همانند من مربی روسیه نیز نیاز دارد تا با تصمیم‌های متفاوت تیمش را برای جام جهانی آماده کند. این بازی به بازیکنانم کمک می‌کند که با چنین دیدارهایی آشنا شوند و برای دیدار جام جهانی آماده شوند. بسیاری از بازیکنان از ابتدا ترس داشتند ولی در نیمه دوم آرام‌تر شده و لیاقت خود را به عنوان اولین تیم راه یافته به جام جهانی نشان دادند.

مربی تیم ملی ایران در خصوص رمز و راز درخشش آزمون در ایران و تفاوتش نسبت به روبین کازان گفت: هیچ رازی نیست. سردار یک استعداد جوان بوده و تیم ملی نیز یک چالش برای او است. آزمون در اینجا اعتماد به نفس بیشتری دارد. من تجربه زیادی با بازیکنان جوان دارم و آزمون به تازگی تیمش را تغییر داده، او در روستوف بازی می‌کرد و دوباره به کازان برگشت و همین عامل باعث شده که باتجربه شود. او یاد گرفته که چگونه با فشار دست و پنجه نرم کند و او توانایی خود را نشان داده است.

کی‌روش در خصوص خرید آزمون توسط باشگاه‌های بزرگ نیز گفت: به من ربطی ندارد. من مربی تیم ملی ایران هستم. آزمون و عزت‌اللهی در روسیه بازی می‌کنند و می‌توانند در جایی دیگر مثل آلمان نیز بازی کنند. آنها تنها به یک فرصت نیاز داشته تا خودشان را ثابت کنند. اگر آنها با اعتماد به نفس بالا بازی کنند همه چیز ممکن خواهد شد.

وی در خصوص تعویض آزمون گفت: ما تنها یک بازیکن بالای 30 سال داریم. بقیه بازیکنانم جوان بوده و سن‌های 21،23 و 25 سال دارند. آنها تجربه کافی نداشته و من به این علت سردار را تغییر دادم.بسیاری از بازیکنان برای بار دوم برای تیم ملی بازی می‌کنند و در این استادیوم و مقابل روسیه کار ساده‌ای نیست. این بازیکنان جوان نیاز داشته تا برای جام جهانی آماده شوند.

 


٢٣:١٧ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٥٢    /    تعداد نمایش : ١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
حامیان