چاپ        ارسال به دوست

علی پروین
فارس ورزشی:

از اول هم گفتیم کی‌روش نباید در کار فدراسیون دخالت کند/ یک نفر باید بزرگی کند و کی‌روش و فدراسیون را آشتی دهد

پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس گفت: تیم ملی برای کسب موفقیت نیاز به امکانات خوب و مناسب دارد و ما از اول حرفمان این بود که کی‌روش در کار فدراسیون دخالت نکند.
به گزارش خبرگزاری فارس، علی پروین در جمع خبرنگاران ورزشی در مورد برگزاری دیدار یادبود مرحوم ابراهیم آشتیانی گفت: همیشه گفتیم مسئولان منتظر هستند پیشکسوتان از دنیا بروند تا پیشکسوتان یک دور در ورزشگاه شیرودی بزنند و به خانه‌هایشان بروند، خدا رحمت کند آشتیانی را، او در همین زمین چه کارهایی که نمی‌کرد.

وی در مورد قرعه‌کشی جام جهانی و همگروهی ایران با مراکش، پرتغال و اسپانیا تصریح کرد: همه بازی‌ها سخت است، یک عده نمی‌دانم با چه پشتوانه‌ای می‌گویند ما ۳ امتیاز اول را می‌گیریم، همه بازی‌ها سخت است، باید تدارکات خوبی ببینیم، اینکه مربی دنبال لباس و زمین و توپ بدود خوب نیست، باید ۱۰-۱۵ بازی خوب و قوی انجام دهیم تا با آمادگی کامل بتوانیم نتیجه بگیریم، در غیر این صورت همه بازی‌ها سخت خواهد بود.

پروین در رابطه با اینکه ایران در گروه مرگ قرار گرفته است، تصریح کرد: خیر، من این مسئله را قبول ندارم ولی برایم عجیب بود که همه می‌گفتند ۳ امتیاز را از مراکش گرفته‌ایم. اتفاقاً این بازی از آن دوتا مسابقه بعدی سخت‌تر است. ما باید تیم‌مان را تقویت کنیم، بازی تدارکاتی بگذاریم و با آمادگی کامل به میدان برویم. ما زمانی که به جام جهانی ۷۸ رفتیم باید ۲ بازی دوستانه انجام می‌دادیم. اگر فقط دلمان به این خوش است که به جام جهانی رفتیم، این اتفاق رفته است اما اگر می‌خواهیم موفق شویم باید بازی دوستانه برگزار کنیم.

پروین در مورد مشکلاتی که بین کی‌روش و فدراسیون وجود دارد، تصریح کرد: این مسائل باید حل شود،چشمتان را روی هم بگذارید خرداد و بازی‌ها آغاز خواهد شد. اینکه مربی بخواهد دنبال لباس، پول و زمین باشد درست نیست، تیم‌مان خوب و مربی‌مان قوی است اما امکانات دچار مشکل است.

پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس در مورد اینکه چقدر شانس صعود متصور است؟ گفت: تمام بازی‌ها سخت است. خودم در جام جهانی بازی کردم، در بازی اولی که ما با هلند داشتیم تیم آنها مثل رخش بود، وضعیت الان هم به همان شکل است، مراکش اینطور نیست که فکر کنیم ۳ امتیاز را ما گرفته‌ایم، از چه تیمی قرار است ۳ امتیاز را بگیریم؟ واقعاً کار به همین راحتی است؟ باید امکانات خوب و تدارک قوی داشته باشیم.

وی در مورد اینکه آیا خواسته کی‌روش برای بازی‌های دوستانه منطقی است، گفت: ۱۰۰ درصد منطقی است، ما از همان اول گفتیم کی‌روش در کار فدراسیون دخالت نکند، تیم بسیار خوب و جوانی داریم و او باید با خاطر راحت به دنبال زندگی و تیم ملی برود.

وی در مورد اینکه کی‌روش از وضعیت موجود دلخور است و درخواست کرده اخراجش کنند، اظهار داشت: ما نمی‌دانیم وضعیت بین آنها به چه شکلی است و چه شرایطی دارند.

پروین در مورد اینکه فدراسیون از کی‌روش خواسته صحبت نکند، گفت: یک نفر باید بزرگی کند و کی‌روش و فدراسیون را با هم آشتی دهد (باخنده).


١٤:٤٧ - شنبه ١١ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٩٠٦    /    تعداد نمایش : ٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
حامیان