محسن مسلمان
مسلمان و استارت پروژه بزرگ مهندسیمحسن مسلمان که در فصل گذشته عنوان برترین هافبک لیگ را به ایمان مبعلی واگذار کرد، این فصل به دنبال جبران است.
بازیکنان پرسپولیس
همه عناوین فردی و تیمی به نام پرسپولیس؛ قرمز مطلق پرسپولیس با یک بازی کمتر نسبت به سایر تیم‌ها، هم قهرمانی نیم فصل را قطعی کرده و همه عناوین فردی را هم در اختیار دارد.
لوگوی پرسپولیس
اعضای کمیته پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس مشخص شدندبعد از برگزاری مجمع پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس اعضای 5 نفره این کمیته انتخاب شدند.
علیرضا جهانبخش
صعود آلکمار به رتبه دوم در حضور 90 دقیقه‌ای جهانبخشآلکمار در حضور جهانبخش مقابل فنلو به برتری دست یافت و به رتبه دوم جدول صعود کرد.
اشکان دژاگه
به روسیه نمی‌رویم که اسپانیا و پرتغال صعود کنند/دوست دارم یکبار دیگر در بوندس لیگا بازی کنمکاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت:هرچند گروه ما سخت‌‌ترین گروه جام جهانی است اما به روسیه نمی‌رویم که کار را برای اسپانیا و پرتغال راحت کنیم.
علی پروین
از اول هم گفتیم کی‌روش نباید در کار فدراسیون دخالت کند/ یک نفر باید بزرگی کند و کی‌روش و فدراسیون را آشتی دهدپیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس گفت: تیم ملی برای کسب موفقیت نیاز به امکانات خوب و مناسب دارد و ما از اول حرفمان این بود که کی‌روش در کار فدراسیون دخالت نکند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

حامیان