محسن مسلمان
مسلمان و استارت پروژه بزرگ مهندسیمحسن مسلمان که در فصل گذشته عنوان برترین هافبک لیگ را به ایمان مبعلی واگذار کرد، این فصل به دنبال جبران است.
کاوه رضایی
گل رضایی نامزد بهترین گل هفته پانزدهم لیگ برتر بلژیک شدگل دوم مهاجم ایرانی تیم شالروا کاندیدای کسب بهترین گل هفته پانزدهم لیگ فوتبال بلژیک شد.
علیرضا جهانبخش
مدت‌ها بود برای ایران گل نزده بودمبازیکن ایرانی آلکمار درباره درخشش در بازی برابر ونزوئلا و حضور در آلکمار به صحبت پرداخت.
مهدی تاج
امیدواریم میزبانی ما در مقابل تیم های عربستانی رای بیاورد/ باشگاه ها مکلف هستند تمام بدهی هایی که تعیین وضعیت شده اند را پرداخت کنندرییس فدراسیون فوتبال پس از جلسه مشترک مدیران سه باشگاه استقلال ، پرسپولیس و تراکتور سازی با وزیر ورزش و جوانان گفت: ما کمپی در روسیه انتخاب کردیم که قرار است بین 32 تا 40 روز قبل از جام جهانی آنجا اردوی تدارکاتی داشته باشیم.
سید جلال حسینی
دوست داریم با اسپانیا و انگلیس بازی کنیممدافع باتجربه تیم ملی و پرسپولیس ابراز امیدواری کرد تا تیم ملی موفق شود در جام جهانی عملکردی در شان فوتبال ایران به نمایش بگذارد.
علیرضا فغانی
فغانی داور جام جهانی 2018 شدطبق اعلام فهرست اولیه از سوی فیفا،‌داور بین المللی کشومان در جام جهانی 2018 قضاوت خواهد کرد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

حامیان