محسن مسلمان
مسلمان و استارت پروژه بزرگ مهندسیمحسن مسلمان که در فصل گذشته عنوان برترین هافبک لیگ را به ایمان مبعلی واگذار کرد، این فصل به دنبال جبران است.
برانکو ایوانکوویچ
قبول دارم که کار سختی است اما در فوتبال همه چیز امکان داردسرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی سختی در پیش داریم، ما بازی رفت را چهار بر صفر واگذرا کردیم و دو تیمی به این مرحله آمدند که از تیم‌های خوب آسیا هستند.
عیادت فرشاد احمدزاده
فرشاد احمدزاده از بیمارستان ترخیص شدهافبک تکنیکی پرسپولیس امروز دوشنبه پس از عیادتی که مسوولان باشگاه از وی داشتند، از بیمارستان ترخیص شد.
تیم ملی فوتبال ایران
سقوط ۹ پله‌ای شاگردان کی‌روش در رنکینگ جهانی/ سی‌وچهارم جهان و اول آسیاتیم ملی کشورمان در تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های ملی فوتبال جهان، با ۹ پله سقوط نسبت به دوره قبل در جایگاه سی‌‌وچهارم جهان قرار گرفت.
فوتسال
پیروزی پرگل تیم ملی فوتسال ایران مقابل افغانستانتیم ملی فوتسال ایران موفق شد در مسابقات مقدماتی راه‌یابی به جام‌ملت‌های آسیا در دیدار مقابل افغانستان به پیروزی برسد.
تیم ملی فوتبال ایران
آشنایی با حریف نوجوانان ایرانی در جام جهانی هندجوانان مکزیک در شرایطی باید به مصاف تیم آماده چمنیان بروند که بدون پیروزی به مرحله حذفی راه یافته اند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

حامیان